Ogrzewaj swój dom ekonomicznie i ekologicznie

Produkty

Palniki pelletowe, sterowniki i zasobniki

Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu, gdzie zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą palników na pellet. Dzięki nim możliwe jest ekologiczne ogrzewanie Twojego domu, a także dowolnego innego budynku – na przykład biura w firmie. Dzięki wyposażeniu takiemu, jak zasobniki, termostaty czy sterowniki możliwa jest intuicyjna, wygodna i bezproblemowa regulacja temperatury dostarczanej do Twojego domu. Dodatkowo ich cechą jest możliwość używania ich w niemalże wszystkich kotłach dostępnych w sprzedaży.

Czemu warto używać palników pelletowych do ogrzewania swojego domu? Przede wszystkim wykorzystuje się w nich ekologiczne, przyjazne dla środowiska paliwo stałe, które występuje w postaci granulatu. Jego główną zaletą jest brak wydzielania szkodliwych gazów, które zazwyczaj generowane są przez innego rodzaju paliwa. Intuicyjną obsługę pieca umożliwiają dostępne u nas sterowniki. Z kolei zasobniki i termostaty umożliwiają zautomatyzowanie regulacji temperatury w pomieszczeniach. Dzięki ich uniwersalności możesz je dołączyć do dowolnego kotła.

Znajdziesz u nas różne modele palników na pellet - Ecomat 15, Ecomat 25, aż do wersji Ecomat 70. Czym się różnią? Przede wszystkim zakresem mocy. Pierwszy z nich pracuje na zakresie 3,5 kW – 15 kW, z kolei drugi do 25 kW. Różne modele pozwalają na ogrzewanie pomieszczeń, mieszkań lub domów o większej lub mniejszej powierzchni. W obsłudze urządzeń pomagają sterowniki, zasobniki, termostaty, które umożliwiają dowolną regulacje temperatury. Dzięki temu, że można je podłączyć do różnych kotłów, możesz być pewny, że będą one pasować do tego używanego w swoim domu.